Oferta & Usługi Psiego Fryzjera

Psi Fryzjer Psia Łapa

Przedstawiam poniżej usługi oferowane w moim salonie fryzjerskim.
Zapewniam wysokiej jakości środki do kąpania, strzyżenia i innych oferowanych na miejscu usług. Gwarantuję profesjonalne podejście do pupili - delikatne oraz bezstresowe obchodzenie się z pieskami. Dokładam wszelkich starań, aby efekt końcowy zadowolił moich klientów.

Psi Fryzjer Psia ŁapaPielęgnacja Psa

W tym kąpiel, strzyżenie oraz czesanie. Korzystam z wyłącznie wysokiej jakości środków do pielęgnacji. Stawiam na jakość produktów, tak aby nie pojawiła się u psa wysypka lub inne dolegliwości po zabiegu.


Strzyżenie i rozczesywanie Psa

Strzyżenie odbywa się według wzorca rasy psa oraz na życzenie klienta. W ramach strzyżenia zapewniam jego dokładne wyczesanie. 

Obcinanie pazurów Psa

Obcinanie pazurów, których długość zależy m.in. od korzenia pazura. Posiadam specjalne narzędzia, dzięki którym mogę obciąć pazur bez naruszenia żywej tkanki pazura.

Depilacja uszu Psa
Psi Fryzjer Psia Łapa

Uszy psa są bardzo delikatne i wymagają odpowiedniego zadbania. W ramach usług oferuję również czyszczenia i depilację uszu pupila.

Usuwanie insektów

Insekty, w szczególności w okresie wakacyjnym, są często utrapieniem dla zwierzaka. Dlatego warto zadbać o jego samopoczucie i co jakiś czas poddać go takiemu zabiegowi.Psi Fryzjer Psia Łapa

Wizyty adaptacyjne dla szczeniaków do 4 miesiąca życia
Jeśli właściciel szczeniaczka planuje oddawać pupila w przyszłości w ręce psiego fryzjera wówczas warto pomyśleć o zajęciach adaptacyjnych szczeniaka. Takie wizyty przygotują malucha i przekonają go, że psi fryzjer nie wyrządzi krzywdy a jedynie przyniesie ulgę i radość i jemu i jego panu.

Kosmetyki dla psów i kotów

Na miejscu oferuję również możliwość zakupienia kosmetyków dla zwierząt m.in. obroże przeciw insektom, szampony i odżywki do sierści oraz szereg innych


Zachęcam gorąco do kontaktu!